Logg på
a  a  a |  RSS RSS |  Engelsk English |  Sámegiella Sámegiella

[Logo: Fylkestinget i Nord-Trøndelag]
Du er her:  Skip Navigation LinksOle Vig VGS > Skolen vår > Skoleutvalg

Skoleutvalg


 
Skoleutvalget
Oppnevnt av fylkestinget:
Medlemmer:
 
Navn
Adresse
e-post
Telefon
1
Jan Inge Kaspersen, Ap
Reppesmarka, 7517 Hell
jan.inge.kaspersen@gmail.com
917 28 736
2
Renate Bjørshol, H
Einervegen 12, 7509 Stjørdal
renate-troan.bjorshol
@trondheim.kommune.no
971 56 711
3
Dorthea Elverum, Sp
Elvran øvre, 7519 Elvarli
dorthea.eleverum@hotmail.com
452 71 909
4
Bjørn Emil Nesset, Frp
Konvallsletta 18, 7507 Stjørdal
971 62 735
     Varamedlemmer:
 
Navn
Adresse
e-post
Telefon
1
Gunnar Uglem, MdG
Sandskoggt. 10c, 7504 Stjørdal
gunnar@uglem.no
930 15 890
2
Ole Andreas Aftret, H
Dyre Halses gt 3, 7014 Tr.heim
oaftret@mac.com
918 18 571
3
Roar Brekken, Sp
7510 Skatval 
roar@brekken.no
915 78 307
4
Nelly Anita Lian, Frp
Løkkevegen 3, 7503 Stjørdal
nellylian@yahoo.no
905 78 634
 
Rektor
 
Navn
Adresse
e-post
Telefon
 
Odd-Inge Strandheim
Vikhammermovn. 4, 7560 Vikhammer
odd-inge.strandheim@ntfk.no
990 38 399
 
Ansattes representant:
Medlem:
 
Navn
Adresse
e-post
Telefon
 
Mari Rimul Øydvin
Kvasshaugen 14, 7510 Skatval
mari-oydvin.mahre@ntfk.no
402 17 297
Varamedlemmer:
 
Navn
Adresse
e-post
Telefon
1
Jan Erik Berdahl
Wergelandsvegen 46, 7504 Stjørdal
jan-erik.berdahl@ntfk.no
962 47 824
2
Stein Magnar Nielsen
Venna, 7514 Stjørdal
stein-magnar.nielsen
@ntfk.no
913 35 180
 
Oppnevnt av elevrådet: (2017-2018)
Medlemmer:
 
Navn
Basisgr
Adresse
e-post
Telefon
1
Ole Kristian Lona Moa
1ELB
Granittvegen 15,
7500 Stjørdal
OleK01@hotmail.no
48243052
2
Henrik Horten Hegli
2STA
Mølsknesvegen 22,
7525 Flornes
henrik.hegli@ntebb.no
47852334
Varamedlemmer:
 
Navn
Basisgr
Adresse
e-post
Telefon
1
Malin Lie Flor
2STE
Hognesaunvegen 17A,
7513 Stjørdal
malin.l.flor@gmail.com
91684942
2
Kristoffer Meldal Moen
1HOB
Vassbygdvegen 1105,
7512 Stjørdal
kristoffer.meldal.moen@gmail.com
95333041
 
Leder: Jan Inge Kaspersen, Ap. Nestleder:  Bjørn Emil Nesset, Frp
 


Ole Vig VGS Besøksadresse: Ole Vig videregående skole, Gymnasgata 2, 7505 Stjørdal
Postadresse: Ole Vig videregående skole, Postboks 254, 7501 Stjørdal
Tlf: 74 11 44 00 E-post: ole-vig.vgs@ntfk.no